Участь у відеонараді при голові ОДА

Дата: 28.02.2017 12:24

Василь Слободян заступник голови Васильковецької сільської ради, взяв участь у відеонараді, яку із головами райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, районними військовими комісарами проводив голова облдержадміністрації Степан Барна.

Для обговорення були винесені такі питання: про стан виконання планового завдання по відбору на військову службу за контрактом в області; про стан фінансової дисципліни за 2016 рік та заходи щодо ефективного використання бюджетних коштів у 2017 році; про організацію проведення консультацій щодо пропозицій до перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад області; про стан впорядкування, передачі та зберігання документів юридичних осіб (органів місцевого самоврядування), що реорганізовуються відповідно до Закону України „Про добровільне об'єднання громадян”.

Після завершення відеонаради, перший заступник голови РДА  Ігор Гайдук розглянув обговорювані питання із районними керівниками.

Так, про стан фінансової дисципліни за 2016 рік та заходи щодо ефективного використання бюджетних коштів у 2017 році в Гусятинському районі доповів начальник фінансового управління Анатолій Ковальковський.

Про стан впорядкування, передачі та зберігання документів юридичних осіб (органів місцевого самоврядування), що реорганізовуються відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання громадян» інформував завідувач архівного сектору райдержадміністрації Віталій Шмигельський.

Ігор Гайдук резюмував роботу із присутніми керівниками.