Дата: 20.03.2018 13:47

Учні 2-го класу з педагогом-організатором Іванків М.В. та класоводом Верхоляз Л.І. провели родинне свято на тему:,,Найдорожчі в світі татусі і дідусі".Словами вдячності звернулися діти до наймиліших серцю людей.
Дорогий,хороший,любий тату.
Кращого за тебе не знайти.
Дорогий,хороший,любий тату.
Як чудово,що у нас є ти.
Ці щирі і теплі слова були адресовані кожному татусеві.Діти вірші розповідали,виконували музичні композиції для своїх татусів і дідусів.Татусі і дідусі приймали участь в конкурсах:заплітали косички донечкам,із заплющеними очима знаходили серед дітей свого синочка чи донечку.Активними проявили себе в конкурсі:,,Хто швидше одягне дитину до школи".Всі завдання і татусі, і дідусі виконували сумлінно.Свято пройшло емоційно,весело,цікаво.
.