«Живи та міцній, наша рідна Державо!»

Дата: 08.07.2016 13:56

2 липня 2016 року у сільському клубі села Старий Нижбірок відбувся святковий концерт «Живи та міцній, наша рідна Державо!», приурочений 20-ій річниці Дня Конституції, під патронатом голови Васильковецької сільської ради Об’єднаної Територіальної Громади Гайдаша Андрія Володимировича.

Майстерність виконавців запальних танців та прекрасних мелодій порадувала публіку. Кожен номер програми викликав бурхливі емоції та оплески. Відчутно було, що у залі зібрались справжні шанувальники українського мистецтва, які вигукували «Браво»  та «Слава Україні». Саме в такі моменти проймаєшся гордістю за свій край та землю свою- ймення якій Україна!

Це був не просто виступ народних самодіяльних колективів Васильковецької сільської ради Об’єднаної Територіальної Громади та запрошених гостей ( соліста Гусятинського районного Будинку культури Вадима Мазура та жіночого тріо Гусятинської музичної школи) – це добре продумане театралізоване дійство з великою палітрою вдало підібраних фарб, де за мольбертами стоять досвідчені художники.