«УКРАЇНО МОЯ, ТИ ОДНА, ЯК ЖИТТЯ»

Дата: 29.08.2016 14:06

21 серпня 2016 року по всіх населених пунктах Васильковецької Об’єднаної територіальної громади (с. Васильківці, с. Крогулець. С. Чабарівка,с. Новий Нижбірок, с. Старий Нижбірок. с. Целіїв. с. Мишківці) було проведено урочисті заходи, під назвою «Україно моя, ти одна, як життя», приурочені 25 річниці Дня Незалежності України.

Розпочинались урочисті дійства із внесення Державного Прапора України та державного Гімна України. Вітальне слово у с. Чабарівка та с. Старий Нижбірок тримав сільський голова Васильковецької Об’єднаної Територіальної Громади А.В. Гайдаш, у с. Новий Нижбірок , с.Целіїв, с. Мишківці заступник сільського голови з фінансово- економічних питань Васильковецької ОТГ І.В. Слив»як, а у с. Крогулець та с. Васильківці  заступник голови з гуманітарних питань Васильковецької ОТГ В.П. Слободян, котрі мали честь привітати усіх з Днем народження України та вшанувати хвилиною мовчання полеглих за незалежність та свободу нашої держави.

В концертних програмах приймали участь місцеві народні колективи, учасниками яких 60 %складають юні артисти,  які з радістю демонстрували свій талант.

Чудово продумані, поставлені і професійно виконані номери, зробили святкові дійства яскравим, динамічним і незабутнім видовищем, яке справило приємне враження  на глядачів.

У с. Васильківці, окрім  своїх колективів, були запрошені гості, а саме,Відмінник освіти України, соліст Теребовлянського вищого училища культури Олег Якимів та Заслужений працівник культури України І. Громик.

У залі Будинків культури Васильковецької ОТГ було гаряче від посмішок вдячного глядача, від їхніх сердець, що випромінюють любов і ніжність. Кожна пісня, кожен танок, кожен виступ на сцені дарував людям радість та гарний настрій.

І хотілося б побажати усім міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.