Гусятинський район, Тернопільська область

У залі засідань райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Віталія Батога відбулася нарада із головами місцевих рад та районних служб району.

Про реалізацію Закону України від 7 грудня 2017 року №2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» інформувала начальник Гусятинського районного відділу Державної виконавчої служби Зоряна Будзінська.

Про виконання рішень суду щодо суспільно-корисних робіт неплатниками аліментів доповів Степан Якубів, завідувач Гусятинського районного сектору з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Робота проходила в режимі питання – відповідь, тому присутні, отримали вичерпну інформацію на ряд запитань.