Турнір пам'яті А. Пагора у с. Чабарівка

Дата: 16.03.2017 14:15

Традиційно на початку весни футбольний сезон відкривається на стадіоні в селі Чабарівка  турніром памяті Анатолія Пагора, який виступав за місцеву команду та трагічно загинув. Уже на протязі 24-ох років проводиться турнір. Незважаючи на не досить привабливу погоду на стадіоні в селі Чабарівка зібралося досить багато шанувальників футболу. Турнір проводився Густинською районною федерацією футболу, ФСТ Колос – спорт для всіх та за фінансової підтримки Васильковецької громади. Цього року у турнірі прийняли участь команди  “Нива” Чабарівка ФК “Дружба” Нижбірок ФК “Колос-Бровар” Сидорів та ФК “Поділля” Васильківці.

За результатами жеребкування команди були розбиті на півфінальні пари.

У першому поєдинку зустрічалися ФК “Поділля” та ФК “Колос-Бровар”. На жаль для вболівальників із Васильковець їхня команда не продемонструвала конструктивної гри і тому закономірно поступилася із рахунком 0:3.

У другому півфіналі у запеклому поєдинку зійшлися місцеві футболісти ФК “Нива” та ФК “Дружба”. Поєдинок вийшов напрочуд цікавим та інтригуючим. В основний час команди не змогли виявити переможця зігравши внічию 1:1. Було призначено серію пенальті у якій і було виявлено переможця. З рахунком 3:2 сенсаційно вікторію здобула команда ФК “Дружба” та пройшла слідом за ФК “Колос-Бровар” у фінал турніру залишивши команду господаря без путівки у фінал.

В матчі за 3 місце футболісти ФК “Нива” були декласовані командою ФК “Поділля”. Не відійшовши від прикрої поразки у півфінальній зустрічі господарі програли  із рахунком 4:1.

У фінальному поєдинку команда із Сидорова не дозволила розраховувати  на успіх молодій і амбіційній команді із Нижбірка. Матч пройшов у цікавій та безкомпромісній боротьбі де перемогу здобули футболісти ФК “Колос-Бровар” із результатом 4:2.

Після фінального свистка голова Густинської районної федерації футболу В. Будзінський провів церемонію нагородження. Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами. Також кожна команда отримала футбольні м’ячі від районної федерації футболу.