Під час відеонаради підведено підсумки виконання планового завдання на військову службу за контрактом у ІІ кварталі

Дата: 03.07.2017 14:33

Голова  районної державної адміністрації Віталій Батіг, заступники голови РДА, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районний військовий комісар, голови Васильковецької та Коцюбинської, заступник голови Гусятинської об’єднаних територіальних громад взяли участь у    відеонараді, яка відбувалася  під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

На порядок денний наради для обговорення були винесені такі питання:

про підсумки виконання планового завдання на військову службу за контрактом у ІІ кварталі;

про стан ремонту автомобільних доріг у області;

про підсумки відбору інвестиційних програм та проектів, які будуть реалізовуватись у 2017 році за рахунок коштів  державного фонду регіонального  розвитку;

про хід оздоровлення дітей області та ін..

По завершенні відеонаради Віталій Батіг, голова райдержадміністрації,  обговорив з присутніми підняті питання.

Зокрема, районний військовий комісар Віктор Гладій доповів, що в районі  на 70 відсотків  виконано планове завдання із набору на військову службу за контрактом, поділився  проблемами, які зустрічаються у роботі.

Начальник відділу економічного розвитку, ЖКГ та будівництва Зіновій Фрайнд  ознайомив присутніх із переліком об’єктів будівництва, які будуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 р. N 310-р щодо розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд) між місцевими бюджетами за об'єктами (заходами).

Начальник служби у справах дітей РДА Інна Сирник зазначила, що в оздоровчих закладах  оздоровили протягом червня 2017 року  2 530 дітей, що становить 38,1 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Забезпечено оздоровленням (21 день)- 42 дітей, що становить 0,63 % від кількості охоплених та послугами відпочинку 2 488 дітей, що становить 37,4 %.

За рахунок коштів з районного бюджету в сумі  160 тис. гривень в тому числі (10 тис. гривень бюджет Гримайлівської об’єднаної територіальної громади) 57 дітей із числа пільгових категорій з 01 по 14 липня 2017 року відпочивають в дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» в смт. Скала-Подільська, Борщівського району.

На даний час згідно розподілу путівок  за рахунок коштів державного бюджету в Українському  дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) оздоровлено 10 дітей пільгових категорій та в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (с.Пуща–Водиця Київська область) -13 дітей.

Протягом червня 2017 року за кошти обласного бюджету 19 дітей  оздоровлено в оздоровчих таборах  «Ромашка» с. Нирків Заліщицького району, «Лісовий» с. Скоморохи Бучацького району, та «Збруч»  смт. Скала –Подільська Борщівського району.

З 31 травня по 12 червня в 27 школах району працювали літні мовні табори, якими  охоплено 735 учнів, а також 13 таборів національно –

патріотичного напрямку – 400 учнів; військово-патріотичного напрямку – 3 табори (110 учнів); туристко-краєзнавчого напрямку – 1 табір (20 учнів); краєзнавчого напрямку – 5 таборів (90 учнів); спортивного напрямку 2 табори (130 учнів); екологічного напрямку 1 табір (30 учнів).

У 6 навчальних закладах були організовані християнські табори духовно-морального спрямування «Канікули з Богом», у яких взяли участь 405 учнів.

Також обговорено ряд інших питань.

Підводячи підсумки наради, голова райдержадміністрації Віталій Батіг наголосив, що кожен на своєму місці повинен з відповідальністю відноситися до своїх обов’язків. Особливу увагу керівник акцентував на питаннях використання коштів   державного бюджету. Адже як зазначив  Президент України, що  кошти, надані місцевим бюджетам,  відірвані від армії та нацбезпеки,  тож вони мають  бути використані ефективно.