Гусятинський район, Тернопільська область

Делегація із Луганщиши відвідала Васильковецьку ОТГ

У рамках проекту «Децентралізація: Нові можливості – Нові перспективи – Нова країна» за підтримки швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні - DESPRO» представники районних державних адміністрацій, районних рад та сільських і селищних громад Луганської області 27 липня, відвідали об’єднані територіальні громади Тернопільщини, щоб перейняти досвід із питань децентралізації.

Розпочали луганчани свою подорож Тернопільщиною із обласної держадміністрації, де у них була можливість поспілкуватися із керівниками напряму децентралізації нашого краю, а саме із заступником голови Тернопільської ОДА О. Валовим та директором “Офісу реформ” в Тернопільській області В. Литвинчуком.

Однією з громад, яку було рекомендовано відвідати обласною адміністрацією для обміну досвідом була Васильковецька ОТГ.

Гості із Луганщини разом із головою Васильковецької громади А. Гайдашем та заступниками І. Слив’яком та В. Слободяном  відвідали соціальні об’єкти: Васильковецький дитячий садочок “Сонечко”, Васильковецьку спеціалізовану школу I-III ступенів із поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін та Васильковецький сільський будинок культури. У представників Луганщини залишились  приємні враження від побаченого.