Семінар-навчання з питань публічних закупівель

Дата: 17.08.2016 14:56

16 серпня в Гусятинській адміністрації проведено семінар-навчання з питань публічних закупівель для розпорядників бюджетних коштів району. Участь у семінарі від Васильковецької громади взяли Н. Воробель головний спеціаліст сектору фінансів, заступник голови тендерного комітету та Г. Свинарчук бухгалтер, секретар тендерного комітету Васильковецької сільської     ради ОТГ.

Навчання проводив представник електронного торговельного майданчика  Е-ТЕНДЕР Юрій Ляшевич. Він розповів про порядок здійснення електронних закупівель. У ході роботи семінару учасники мали змогу ознайомитися з основними положеннями Закону України “Про публічні закупівлі”, практичними та теоретичними аспектами роботи даного електронного майданчика “Е-ТЕНДЕР” – це зручний сучасний торговельний майданчик, завдяки якому створення закупівель є зручним. “Е-ТЕНДЕР” – це Надійність, Швидкість та Зручність.

Також пройшла дискусія з проблемних питань, що стосується публічних закупівель.