Зустріч із головою райдержадміністраціїї у ЗОШ I-III в с. Нижбірок

Дата: 01.02.2017 14:57

У шкільній установі с.Нижбірок Васильковецької об’єднаної територіальної громади 31 січня побував голова райдержадміністрації Віталій Батіг. Разом із головою Васильковецької ОТГ Андрієм Гайдашем та директором школи Людмилою Вівчар районний керівник оглянув шкільну будівлю.

Тут за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій замінено близько ста вікон на  металопластикові. Це важливий крок на шляху до енергозбереження. Заклад може вміщати 640 дітей, проте освіту тут здобувають близько 160 дітей. Реконструкції потребує система опалення. Саме тому очільник району підносив питання оптимізації приміщення.

Також голова Васильковецької ОТГ відвідалв Целіївський садочок “Дзвіночок”. Разом із завідуючою Безкоровайною Г. В. оглянули приміщення садочка.