А. Гайдаш побував із робочою поїздкою у селах Старий Нижбірок та Целіїв

Дата: 16.02.2017 15:22

У Старонижбірківській та Целіївській загальноосвітніх школах I-II ступенів голова громади зустрівся із директорами шкіл М. Кримською та В. Ярою і педагогічними колективами шкіл. Була проведена нарада із працівниками шкіл з питань заробітної плати а також обговорено ряд питань які потребують вирішення. Голова громади оглянув класні кімнати, їдальні, спортивні зали. Директори шкіл висловили вдячність голові громади за те, що дбає про ЗНЗ та йде назустріч.

Відвідано також садочоки с. Целіїв та с. Старий Нижбірок і обговорено із завідуючими проблеми закладів та шляхи вирішення.

Оглянуто сільські будинки культури у цих селах та проведено нараду із керівниками вищезгаданих закладів.