Урочистий концерт до Дня учителя

Дата: 03.10.2016 15:23

30 вересня 2016 року у приміщенні будинку культури Васильковецької сільської ради ОТГ відбулося святкування Дня працівників освіти.

На святі були присутні педагогічні працівники усіх дошкільних та загальноосвітніх закладів ОТГ, голова Васильковецької сільської ради Гайдаш А. В., заступник з гуманітарних питань Слободян В. П., голова профспілкового комітету Гусятинського району Голубович В. М., директор кластиру “Тернопіль” агрохолдингу “Мрія” Нероба В. М. та інші спонсори.

З вітальним словом до працівників освіти звернулися: начальник відділу освіти Васильковецької сільської ради Триснюк С. І., голова громади Гайдаш А. В., голова профспілкового комітету Голубович В. М.

Вихователям та вчителям за творчу працю, за роботу з обдарованими дітьми та з нагоди Дня працівників освіти були вручені грамоти та грошові премії.

Після закінчення урочистої частини для всіх присутніх було організовано концерт працівниками музичної школи та запрошеним артистом України, лауреатом премії імені братів Лепких, поетом, композитором Володимиром Вермінським.

Святкування подарувало позитив та гарний настрій усім присутнім.