Гусятинський район, Тернопільська область

Про створення районного інклюзивно-ресурсного центру в селищі Гусятин йшлося під час наради в голови районної державної адміністрації Віталія Батога.

Нараду із підприємцями Гусятинської та Васильковецької громад, керівниками структурних підрозділів РДА, районних служб району провів сьогодні голова районної державної адміністрації Віталій Батіг. Районний керівник ознайомив присутніх із питаннями порядку денного.
Про зміни в законодавстві щодо припинення мораторію на перевірки суб'єктів господарювання. Про делегування представників бізнесу громад до ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при РДА інформував начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства і будівництва РДА Зіновій Фрайнд.

Про дотримання правил пожежної безпеки на території населених пунктів доповів Андрій Мацко, начальник районного відділення УДСНСУ в Тернопільській області.

В.о. начальника управління Держспоживслужби в районі Богдан Дунець висвітлив питання реєстрації операторів ринку.

Про рівень виплати заробітної плати фізичними особами-підприємцями, зареєстрованими на території Гусятинської та Васильковецької ОТГ вела мову заступник начальника - начальник Гусятинського відділення Чортківської ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Тернопільській області Ольга Біленька.

Перший заступник голови РДА Ігор Гайдук інформував учасників наради по питанні легалізації найманих робітників та виплату заробітної плати не менше законодавчо встановленого мінімального рівня.

Серед запрошених на нараду - Михайло Левицький, голова Гусятинської селищної ради ОТГ; Ігор Соболь, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА; Василь Слободян, заступник голови Васильковецької сільської ради ОТГ.