Гусятинський район, Тернопільська область

Участь голови Васильковецької ОТГ Гайдаша А. В. у колегії

·

Про звіт Копичинецького міського голови щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади йшлося під час засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Батога. Інформував з даного питання Копичинецький міський голова Павло Лосик, співдоповідала керівник апарату РДА Ольга Семеняк.

Про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота » на 2016 – 2020 роки та районної програми «Ветеран» на 2015-2019 роки розповів начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Соболь.

Питання дотримання законності та правопорядку, боротьби із злочинністю і корупцією в Гусятинському районі висвітлив начальник Гусятинського відділення поліції Підволочиського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олег Гудак.

У роботі засідання колегії взяли участь міські, селищні, сільські голови, голови та представники окремих ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів влади.

Із розглянутих питань членами колегії ухвалено рішення щодо видачі розпоряджень та доручення голови райдержадміністрації.