Нарада щодо початку роботи у АС «Є-Звітність»

Дата: 11.04.2018 10:39

Головний бухгалтер Васильковецької громади провела нараду із працівниками фінансово-господарського відділу Синишин Н. М. Рибак Г. В. та головним економістом Ващишин Н. В. щодо електронної здачі звітів через АС «Є-Звітність»

Відтепер бюджетна звітність — у електронному вигляді. У такій формі установи звітуватимуть уже за I квартал 2018 року. Та це неможливо без реєстрації у АС «Є-Звітність». І зволікати ніколи, інакше доведеться сплатити штраф за несвоєчасне подання звітності. Так, розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, фонди загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування звітність за I квартал 2018 року мають сформувати та подати через АС «Є-Звітність». Цю систему ДКСУ ввела в дослідно-промислову експлуатацію ще наприкінці минулого року наказом від 27.12.2017 № 421.