Участь у занятті постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області.

Дата: 19.04.2018 15:03

18.04.2018 в приміщенні Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося заняття постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області. Присутнім на занятті Васильковецької громади був начальник відділу кадрової, юридичної роботи та автоматизованої обробки інформації Сабадах В. М.

На семінарі розглянуто наступні питання:

• Зміни в трудовому законодавстві. Децентралізація у сфері контролю за трудовим законодавством, відповідальність за його порушення.
    • Доповідач: Мисак Олександр Володимирович – заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області.
  • Практика розгляду справ щодо порушення законодавства про захист економічної конкуренції.
    • Доповідач: Бібік Галина Святославівна – завідувач юридичного сектору Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.
  • Нормативно-правові акти, що набрали чинності протягом березня-квітня 2018 року.
    • Доповідач: Драпак Олена Борисівна – головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Учасники семінару ставили питання доповідачам і дискутували з тем їх доповідей. Перед початком семінарського заняття всім учасникам роздано інформаційний буклет на тему: «Антиконкурентні узгоджені дії суб’єктів господарювання» та примірники Інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», інші інформаційні листівки ЯМП!.

З інформацією можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,  а також на сторінці facebook https://www.facebook.com/TERNJUST/.