Вчора, вперше у приміщенні райдержадміністрації відбувся молитовний сніданок.

Дата: 04.05.2018 08:58

Молитовний сніданок відбувся вчора в райдержадміністрації

Вчора, вперше у приміщенні райдержадміністрації відбувся молитовний сніданок.
Участь у заході взяли представники районної влади – голова райдержадміністрації Віталій Батіг, голова районної ради Василь Бойчук, заступники голови райдержадміністрації Ігор Гайдук та Надія Галябарда, голова Гусятинської ОТГ Михайло Левицький, представники інших об’єднаних територіальних громад, керівники окремих структурних підрозділів РДА та ОТГ, очільники та представники релігійних конфесій, які діють на території району.

На заході від Васильковецької громади був присутній заступник голови з гуманітарних питань Слободян Василь.

Захід розпочато із спільної молитви присутніх за мир, злагоду на нашій землі, в усіх сферах життя суспільства та інші гаразди.

Очільник району Віталій Батіг висловив слова дяки керівникам релігійних організацій за духовне виховання мешканців краю й зазначив, що збереження міжконфесійного миру та злагоди, зміцнення в людській свідомості ідеалів любові, добра та милосердя є одним з головних чинників сьогодення.

«Даний захід є символом єднання керівників органів влади та релігійних конфесій задля утвердження християнських цінностей та об’єднання силою спільної молитви», - зазначила заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, яка проводила молитовний сніданок.

Кожен з присутніх керівників розповів про своє бачення та напрямки діяльності, спрямовані на покращення соціально-культурного, психологічного та духовного рівня краян.

Надія Галябарда, підсумовуючи цю теплу зустріч, висловила переконання, що ця духовна традиція буде далеко не останньою, адже за одним столом обговорити проблеми сьогодення зібралися люди з різними поглядами та позиціями, котрих об’єднує молитва.