Зустріч голови громади Гайдаша А. В. із головою Гусятинської РДА Батогом В. С.

Дата: 07.06.2018 10:32

Під час робочої поїздки у с.Васильківці голова райдержадміністрації Віталій Батіг зустрівся із головою Васильковецької об’єднаної територіальної громади Андрієм Гайдашем та заступником голови ОТГ Ігорем Слив’яком.

Посадовці обговорили низку робочих питань. Йшлося про наповнення місцевого бюджету, пошук нових джерел збільшення фінансових надходжень, а також увага акцентувалася на земельних питаннях.

Віталій Батіг ознайомився із ходом робіт щодо реалізації проекту з будівництва футбольного майданчика зі штучним покриттям. Даний проект впроваджується за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаної територіальної громади, значна фінансова підтримка відчувається також з боку місцевого мецената, керівника СФНВГ «Коваль» Володимира Коваля. Загалом вартість даного інвестиційного проекту становить 1 млн. 498 тис.грн. Підрядні роботи виконуються бригадою Гусятинського ПМК за значної підтримки технічними засобами, матеріалами та робітниками селянського господарства «Коваль», яке здійснює обробіток земельних наділів у даному населеному пункті. На сьогодні підготовлено основу спортивного майданчика, на черзі – простелення штучного покриття, встановлення трибун та огорожі.

Пригадаємо, що роботи із встановлення спортивного майданчика розпочато у вересні місяці минулого року. За словами керівництва Васильковецької ОТГ, юні футболісти зможуть зіграти на оновленому полі уже в серпні цього року.

За сприяння райдержадміністрації, а також активній позиції голови Васильковецької громади місцеві жителі, і не тільки, матимуть оновлений спортивний майданчик зі штучним покриттям для проведення футбольних змагань.