Звіти керівництва у селах району

Дата: 21.01.2019 15:38

17 січня проведено зустріч керівництва Гусятинської районної державної адміністрації з активом та жителями сіл Крогулець, Васильковець та Чабарівки, на якій голова РДА Віталій Батіг та перший заступник голови Ігор Гайдук за допомогою відеороликів та слайдів розповіли про використання та залучення коштів на соціальний розвиток району, будівництво об'єктів протягом трьох років і, зокрема, у Васльковецькій ОТГ.

На зустрічі виступив також начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Соболь з питань монетизації субсидій населенню.

Сільський голова Андрій Гайдаш детально розповів, що зроблено у селах за рахунок місцевого бюджету та завдання на наступні три роки.

Своє бачення соціального розвитку сіл та вирішення проблем висловили старости сіл Крогулець та Чабарівки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)