Увага до людей похилого віку

Дата: 13.02.2019 11:18

Напередодні великого релігійного свята Стрітення Господнього, 12.02.2019 року, відбулася зустріч людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні територіального центру з фахівцями центру у с. Чабарівка Гусятинського району. На зустрічі були присутні представник громади Василь Сабадах, староста села Ганна Хомета й соціальні робітники Скакун Василина та Скотніцька Ольга.
   Завідувач відділення денного перебування Галина Грималюк підготувала передісторію зародження свята Стрітення Господнього та ряд народних вірувань, щодо прогнозів на майбутнє у цей день, які презентувала на мультимедійному проекті.
         Враховуючи те, що здоров’я найбільша цінність людського буття, особливо для такої категорії громадян, медична сестра територіального центру Барилюк Любов надала рекомендації щодо профілактики авітамінозу та особливостей харчування у зимово-весняний період.
    Не менш важливим для здоров’я є психологічний стан, тому психолог територіальний центру Кінах Віталія застосувала у роботі з підопічними малюнковий експрес-тест Піпа Вілсона на визначення емоційного стану людини.
         По завершенню був проведений майстер-клас по декоруванню Стрітенської свічки як символу цього величного християнського свята.
         Загалом атмосфера зустрічі була дуже дружньою, присутні за кружкою теплого чаю із солодощами колядували, ділилися своїми спогадами щодо святкування Стрітення Господнього і щиро дякували організаторам за проведений захід.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)