gov.ua
державні сайти України

Сільвиконком розглянув актуальні питання

Дата: 28.02.2019 10:17

У засіданні виконкому сільської ради 27 лютого 2019 року взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ігор Іванович Соболь та його заступник Віта Олегівна Галайко.

Гості разом з членами виконкому обговорили питання роботи уповноважених осіб по прийому документів на всі види допомог в управління праці  та соціального захисту населення РДА, з’ясували всі деталі у цьому напрямі.

По питанню виконання делегованих повноважень у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища доповів Богдан Мальський – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин сільської ради.

Члени виконкому також визначили місця для проведення агітації під час чергових виборів Президента України та розглянули ряд заяв. По питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)