gov.ua
державні сайти України

В полі зору членів виконкому – благоустрій населених пунктів

Дата: 26.03.2019 12:35

Відбулося чергове засідання виконкому сільської ради. З інформацією про організацію проведення заходів з благоустрою населених пунктів громади виступив заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Слив’як.

Члени виконкому прийняли рішення провести у селах громади толоку до 1 квітня цього року і закріпили за населеними пунктами відповідальних працівників сільської ради для оперативного взаємозв’язку і вирішення питань, які будуть виникати в процесі виконання робіт.

Завідуюча сектором культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту сільської ради Оксана Дереворіз, керівники закладів культури прозвітували на засіданні виконкому про свою діяльність за 2018 рік та накреслили плани роботи на 2019 рік.

Члени виконкому сільської ради внесли зміни в опікунську раду, розглянули інші питання порядку денного.