Перші земельні торги в громаді

Дата: 11.04.2019 15:19

11 квітня цього року у Васильковецькій сільській раді проведено перші земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Торги проводив ліцитатор ФОП Брикса Андрій Олегович. Об’єктом продажу було право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 6,0 га, яка розташована за межами населеного пункту села Нижбірок на території Васильковецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Учасниками земельних торгів були ТзОВ «Мрія Фармінг Тернопіль» та фермерське господарство «Підволочиські лани». Стартова ціна об’єкта продажу – 26401,81 грн. Переможцем аукціону визнано ТзОВ «Мрія Фармінг Тернопіль», який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку – 29966,62 грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)