gov.ua
державні сайти України

Про врегулювання питання продажу алкогольної і тютюнової продукції поблизу закладів освіти громади

Дата: 26.04.2019 11:29

TSIGN

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

ВАСИЛЬКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ОБЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Гусятинського району  Тернопільської області

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

16 квітня 2019 року                                                                    1770-16/VII

с. Васильківці

____________________________________________________________________________________________

Про врегулювання питання продажу алкогольної і тютюнової продукції

поблизу закладів освіти  громади

З метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обмеження доступу до  них  дітей,  охорони  їх  здоров’я,  враховуючи  звернення  депутатів  сільської ради,  згідно  з  вимогами  Державних  будівельних  норм  ДБН360-92** “Планування та забудова міських і сільських поселень”, Законів України “Про державне  регулювання  виробництва  і  обігу  спирту  етилового,  коньячного  і плодового,  алкогольних  напоїв  та  тютюнових  виробів”, “Про  заходи  щодо попередження  та  зменшення  вживання  тютюнових  виробів  і  їх  шкідливого впливу  на  здоров’я  населення”, керуючись  Законом  України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, сільська  рада вирішила:

1. Встановити  місця  обмеження  продажу  алкогольної  і  тютюнової продукції в об’єктах торгівлі,  розташованих  на відстані  до  25 метрів  від  фактичних  меж  будівель  дошкільних, загальноосвітніх  навчальних закладів.

2.  Виконкому сільської ради:

2.1  Визначити  фактичу  відстань  від будівель дошкільних та загальноосвітніх закладів до об’єктів торгівлі, в яких здійснюється реалізація алкогольної і тютюнової продукції;

2.2   Не допускати розташування  об’єктів торгівлі, розташованих  на відстані до 25 метрів від будівель закладів освіти, в яких здійснюється реалізація  алкогольної  і  тютюнової продукції.

3. Секретарю сільської ради Петренко Г. М забезпечити в 10-денний термін, згідно з регламентом, інформування населення  на офіційній сторінці сільської ради в мережі Інтернет у підрозділі “Регуляторна політика” про  зміст  даного  рішення  та  введення  його  до  реєстру документів виконкому сільської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності та етики, соціального захисту, медицини, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту та захисту прав громадян.

Сільський голова                                                                   Андрій ГАЙДАШ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)