gov.ua

Великодне вітання голови громади

Дата: 26.04.2019 12:27

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю вас з найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим!

У житті кожного християнина Великдень – особливо шановане та величне свято. Ми відзначаємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями, які спонукають нас бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Великдень нагадує нам про взаємне прощення. Забудьмо все темне і зле, щоб завтра почати новий день зі світлим серцем і чистим сумлінням.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам  непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю!

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, чесне життя увінчується славою, а многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо нашої громади та неньки України.

У це світле християнське свято Великодня, хочу побажати кожному будинку миру, взаєморозуміння, терпіння, віри і духовного розвитку! Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними, нехай ви і ваші близькі живуть тільки у згоді з Богом і з самим собою, нехай панують у вашій родині любов і доброта, турбота один про одного, здоров’я і щастя вам та вашим близьким.

Радісних вам Великодніх свят!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою, голова Васильковецької ОТГ                     Андрій ГАЙДАШ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)