gov.ua
державні сайти України

Проведено засідання сесії та виконавчого комітету сільської ради

Дата: 20.06.2019 12:06

18 червня 2019 року у кабінеті сільського голови відбулась сімнадцята сесія сільської ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь старости сіл Чабарівка, Крогулець, Старого Нижбірка та Целіїв.

Депутати внесли зміни до бюджету сільської ради на 2019 рік, затвердили договори про міжбюджетні трансферти, розглянули ставки земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердили розпорядження сільського голови, прийняті у міжсесійний період, а також погодили відпустку сільського голови. На цьому перше засідання 17 сесії сільської ради було закрито.

Цього ж дня проведено засідання виконавчого комітету сільської ради.

Члени виконкому розглянули і обговорили стан роботи виконкому із заявами і зверненнями громадян, які надходили до сільської ради з початку 2019 року. Про ситуацію з військовим обліком та співпрацею з райвійськкоматом доповіли старости сіл громади. На засіданні також погоджено відведення місць для здійснення агітації на дострокових парламентських виборах у липні цього року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)