Гусятинський район, Тернопільська область

Робоча зустріч у селі Чабарівка

01 березня відбулась робоча зустріч голови Васильковецької об’єднаної територіальної громади А. Гайдаша із педагогічним колективом Чабаровецької загальноосвітньої школи I-II ступенів. Було обговорено ряд актуальних питань, які цікавлять учителів. Це зокрема питання про створення опорних шкіл, заробітної плати та проблеми які потребують вирішення у начальному закладі. Голова громади наголосив, що дітям потрібно створити комфортні умови для здобуття якісної освіти. Директор школи Г. Сабадах розповіла про шкільні справи та поділилася планами на майбутнє.

У дитячому садочку Сонечко А. Гайдаш зустрівся із завідуючою Л. Скотніцькою. На даний момент дитячий заклад відвідують 20 дітей та працює 5 працівників.

У приміщенні сільської ради відбулася зустріч із старостою села Г. Хометою, яка розповіла чим живе село та які проблеми потрібно вирішувати.