Тернопільська область, Чортківський район

Дата: 03.11.2020 11:11

Став депутатом (депутаткою) і не знаєш з чого почати? Почни з навчання!

Школа місцевого самоврядування запрошує на онлайн-курс «Що треба знати депутату?», який допоможе депутатам та їх помічникам глибше дізнатися про депутатську діяльність, про права і обов’язки депутатів місцевих рад, регламент міської Ради, про такі інструменти впливу як запити та звернення, депутатські прийоми, практики використання депутатських комісій, організацію команди помічників, проектування рішень депутатом та процедуру їх ухвалення, депутатський контроль тощо.

Низька явка на місцеві вибори подає нам тривожний сигнал, який, на нашу думку, є загрозою демократичному розвитку. Це може означати, що саме від результатів Вашої роботи – шановні депутати, залежатиме бажання народу приймати участь у наступних виборах. Рівень довіри до депутата має зрости, якщо ми разом покажемо систематичну роботу: ми - як Школа, в організації якісних курсів, Ви - як депутати, в динамічному розвитку своїх громад, захисту інтересів виборців та виконанні даних Вами обіцянок.

Пропонуємо Вам ознайомитись з тематичним планом та розкладом занять: https://drive.google.com/.../1rnN9S8RKxOPjxMNuxA9.../view...

Заняття проходитимуть через Zoom платформу по вівторках та четвергах.

Щоб подати заявку на участь, просимо зареєструватися за посиланням:

Дедлайн подачі заявок до 9 листопада включно.

Участь у навчанні безкоштовна!

Бажаємо Вам сил та мотивації у депутатській діяльності! Зустрінемось «за партами» Школи місцевого самоврядування 10 листопада 2020 року.

З повагою, оргвідділ ШМС!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)