Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Перша сесія VIII скликання Васильковецької сільської ради

Дата: 25.11.2020 09:36

24 листопада відбулося засідання першої сесії VIII скликання Васильковецької сільської ради ОТГ. Голова Васильковецької територіальної виборчої комісії Іванна Климочко доповіла про підсумки виборів депутатів та сільського голови Васильковецької сільської ради ОТГ, які відбулися 25 жовтня. Крім новообраних депутатів на засідання першої сесії були запрошені працівники Васильковецької сільської ради, старости  сіл, керівники підприємств та установ. Голова Васильковецької територіальної виборчої комісії Іванна Климочко зачитала протокол комісії і підтвердила перемогу Андрія Гайдаша на місцевих виборах на посаду сільського голови, вручивши переможцю посвідчення Васильковецького сільського голови. Андрій Гайдаш склав присягу та подякував усім за підтримку. До складу новообраної сільської ради увійшло 22 депутати з них 13 - чоловіків та 9 - жінок. Відповідно до статті 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" шляхом таємного голосування обрано секретаря Васильковецької сільської ради. Одноголосним рішенням депутати підтримали кандидатуру, яку запропонував сільський голова Андрій Гайдаш. Секретарем Васильковецької сільської ради ОТГ стала Галина Петренко. На сесії також було розглянуто питання про затвердження регламенту роботи Васильковецької сільської ради, про внесення змін до структури апарату ради та її виконавчих органів, про формування старостинських округів, затвердження старост та затвердження положення про старосту, затвердження заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, про утворення виконавчого комітету ради, визнання його чисельності та затвердження персонального складу, про реорганізацію юридичних осіб сільських рад шляхом приєднання до сільської ради та інші.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)