Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Проект «Впровадження Національного механізму взаємодії суб‘єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Тернопільській та Чернівецькій області»

Дата: 22.12.2020 11:27

У Васильковецькій громаді розуміють важливість координації зусиль у роботі з протидії торгівлі людьми. Керівництво громади націлене забезпечувати безперешкодний доступ до інформації щодо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Так, в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб‘єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Тернопільській та Чернівецькій області»,  відбулася робоча зустріч за представниць громадської організації «ТМЖК «Відродження нації».  Під час зустрічі

Обговорювалися  робочі питання  та подальша співпраця в аспекті  протидії торгівлі людьми в межах діяльності Васильковецької територіальної громади.

Важливе налагодження ефективної взаємодії між владою, громадськими організаціями та місцевим самоврядуванням сприятиме виконанню законодавства у сфері надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, налагодженню механізму взаємодії влади, керівництва  об’єднаних територіальних громад та неурядових організацій.

Проєкт реалізується за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

IOM Ukraine

та за сприяння