Тернопільська область, Чортківський район

Одноразова матеріальна допомога у розмірі 8000 грн для представників мікро та малого бізнесу

Дата: 23.12.2020 10:24

На виконання завдань визначених листом Офісу Президента України від 21.12.2020 № 41-01/289 інформуємо про можливість отримання державної одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 грн на період здійснення обмежувальних протиепідеміологічних заходів, шляхом подачі фізичними особами-підприємцями та найманими працівниками суб’єктів господарювання області заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги. Заява подається в електронній формі з використанням Єдиного державного вебпорталу електронних послуг до 31 грудня 2020 року (критерії та детальна інструкція додається).

Переглянути додаток можна тут: https://rada.info/upload/users_files/04392868/48d2fb03ab421ea7bcb01de765f6df52.pdf