Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Відбулась робоча зустріч

Дата: 23.06.2021 09:00

Сільський голова Васильковецької сільської ради Андрій Гайдаш провів робочу зустріч з Копичинецьким міським головою Богданом Келічавим, т.в.о. директором комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Копичинецької міської ради” Оленою Іванків, старостою села Целіїв Михайлом Вальчишиним, директором комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Васильковецької сільської ради” Ганною Кіндзер, начальником фінансового відділу Васильковецької сільської ради Оксаною Міщанчук, начальницею відділу Центру надання адміністративних послуг Васильковецької сільської ради Ольгою Ващишин, начальником фінансового відділу Копичинецької міської ради Андрієм Цимбалюком, на якій обговорили можливе співфінансування громадами видатків на утримання особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах у стаціонарному відділенні комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Копичинецької міської ради”.