Тернопільська область, Чортківський район

У Васильковецькій ТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг

Дата: 02.07.2021 14:15

02 липня 2021 року о 11:00 відбулось офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг за адресою: вул. Незалежності, 54, с. Васильківці.
Відкриття ЦНАП Васильковецької територіальної громади стало можливим завдяки Програмі “U-LEAD з Європою” - програмі для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, покращення якості надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування.
Дана Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами — членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
Надійними партнерами Васильковецької територіальної громади по створенню Центру стали українські та шведські експерти Програми.
Програмою “U-LEAD з Європою” надано допомогу у розробці дизайну приміщення для ЦНАП, її експерти сприяли його інституційному створенню. За реалізації Програми меблями та комп’ютерною технікою облаштовані робочі місця.
Завдяки Програмі “U-LEAD з Європою”, Васильковецька територіальна громада має сучасний Центр надання адміністративних послуг, в якому надаються 105 адміністративних послуг, включаючи реєстрацію актів цивільного стану, місця проживання, речових прав на нерухоме майно, послуги соціального характеру, земельні питання та послуги місцевого значення.
Сільський голова від себе особисто та від імені всіх мешканців Васильковецької територіальної громади висловлює щиру подяку керівникам, експертам та партнерам Програми “U-LEAD з Європою”, також тим, хто доклав чималих зусиль, аби сьогодні громадяни змогли отримувати якісні адмінпослуги у комфортних умовах, зокрема аграріям Васильковецької ТГ, Гусятинському ПМК.
Попереду у нас ще багато роботи з реалізації нових проєктів для благополуччя жителів нашої територіальної громади.