Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

XVІ Український муніципальний форум

Дата: 30.07.2021 08:59

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи організовував спільно з Асоціацією міст України (АМУ) та міжнародними партнерами XVI Український муніципальний форум в Одесі 27- 29 липня 2021 року, запрошення отримав також і Васильковецький сільський голова Андрій Гайдаш.

XVІ Форум традиційно зібрав прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо.

Учасниками XVІ Форуму були голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Серед закордонних гостей АМУ - Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти.

Програма Форуму передбачала три тематичні дні:

27 липня – День місцевої демократії та відкритого врядування: проводиться в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

28 липня - День енергоефективності: проводиться за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що впроваджується «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням уряду Німеччини.

29 липня  - День Діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток: проводиться в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який впроваджується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Дякуємо Асоціація міст України за запрошення!