Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

"Село моє - душі криниця"

Дата: 02.08.2021 15:54

01 серпня 2021 року у селі Старий Нижбірок Тернопільської області Чортківського району відбулось святкування Дня Села на сільському стадіоні.
У рамках святкування були організовані та проведені різноманітні заходи: спортивні змагання з армреслінгу, волейболу,  міні — футболу, бадмінтону, перетягування канату; святковий концерт учасників художньої самодіяльності.
Привітати жителів села Старий Нижбірок на свято завітав сільський голова Васильковецької територіальної громади Андрій Гайдаш та староста села Старий Нижбірок Василь Слободян.
Пізніше відбулось нагородження учасників спортивних змагань.
Також на свято завітали заслужений артист України Святослав Край з дочкою Христиною Край.
Після урочистої частини та концерту гостей та жителів села пригощали грибною юшкою, рибною юшкою, прохолодними напоями. А наймолодших чекали розваги: батути,та інше.
Завершилося свято запальними танцями до ночі.