Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Онлайн-семінар з питань можливостей співпраці із системою безоплатної правової допомоги

Дата: 17.08.2021 13:25

Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України спільно з Координаційним центром з надання правової допомоги, у вівторок 17 серпня, проводили онлайн-семінар з питань можливостей співпраці із системою безоплатної правової допомоги (БПД).

Захід проводився в рамках Меморандуму про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Координаційним центром з надання правової допомоги, підписаного 22 вересня 2020 року.

Під час заходу було презентовано систему БПД та шляхи співпраці з територіальними громадами.

Доповідачами на семінарі виступили представники Координаційного, регіонального, місцевих центрів з надання правової допомоги.