Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Об’їзд навчальних закладів

Дата: 20.08.2021 10:25

16 серпня 2021 року комісією відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Васильковецької ТГ було здійснено перевірку готовності закладів освіти нашої громади до початку навчального року

За результатами об’їзду встановлено, що усі освітні заклади належним чином підготовлені до роботи та готові відчинити свої двері для дошкільнят та школярів. Всюди проведено якісний ремонт класів, кабінетів, групових кімнат, коридорів. Частково закуплено нові меблі, поновлено навчально-методичне обладнання для роботи на заняттях. Облаштовано прилеглі території, поновлено атрибути на спортивних та прогулянкових ігрових майданчиках.

У кожному закладі освіти відчувалася оригінальність, самобутність, власне бачення в оформленні інтер’єру коридорів, класних кімнат. Жоден працівник школи від директора до обслуговуючого персоналу не залишився байдужим до підготовки закладу до освітнього процесу в новому навчальному році.