Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Відкриття дитячого майданчику в селі Коцюбинці

Дата: 23.08.2021 11:49

22 серпня відбулося урочисте відкриття дитячого майданчику в селі Коцюбинці, Чортківського району. На заході були присутні голова Васильковецької територіальної громади Андрій Гайдаш, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Слив’як, директор ПСА "Нічлава" Степан Коціра, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Коцюбинці Ольга Білан, староста села Коцюбинці,Чагарі Володимир Михалків.

Яскрава і приваблива для діток конструкція була встановлена при сприянні директора ПСА "Нічлава"  Степана Коціри.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику вирували веселощі: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу, було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.