Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

День села в Коцюбинцях

Дата: 29.08.2021 12:56

28 серпня 2021 року в день Успіння Пресвятої Богородиці, день села відзначили в селі Коцюбинці, Чортківського району.

Розпочалося святкування Божественною літургією.

Потім відбулися змагання з міні футболу.

Далі на центральній площі біля Будинку культури зібралися сільські жителі та гості.

Молодь активно брала участь у спортивних змаганнях, зокрема гирьовий спорт, армреслінг, перетягування линви.

Діти вистрибували на батутах, наввипередки з’їжджали з надувних гірок, кружляли на каруселях, ласували солодкою ватою. Повсюди лунав дитячий сміх, були тут шашлики й солодка вата та багато іншого.

Після урочистої частини та привітань присутні мали нагоду насолодитися святковим концертом, в якому взяли участь місцеві аматори , колективи, гурт " Дивограй".

Також приємною подією для жителів стала зустріч із народним артистом України Святославом та Христиною Край.

На завершення усіх чекав сюрприз — виступ гурту “Троє з горба, два ще ззаду”, і молодіжна дискотека.