Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Урочисті заходи з нагоди Дня села, Дня Державного прапора України та 30 — ї річниці Дня Незалежності України у Васильковецькій ТГ

Дата: 31.08.2021 08:24

Святкування Дня села – це гарна традиція, своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

Сказати, що 28 серпня у Васильківцях було весело і цікаво, означає просто промовчати. Організаторам вдалося знайти свій, дуже оригінальний підхід до його відзначення, а жителі села, з величезним ентузіазмом, підтримали це починання.

Під гаслом олімпійських ігор "Citius, Altius, Fortius – Communis" або "Швидше, вище, сильніше – разом" вперше у Васильковецькій ТГ провели перші сільські спортивні ігри. Сільський голова Андрій Гайдаш привітав всіх учасників спортивних ігор в центральній садибі Васильковецької територіальної громади.

Цими днями ми святкуємо День Незалежності України, і я дійсно хотів би привітати нас усіх з цим державницьким святом, побажати усім успіху, добра, добробуту усім нам і нашим родинам” - зазначив голова ТГ.

Після урочистого нагородження переможців, Васильківці розпочали святкування Дня села.

На свято завітали гості, Володимир Коваль— заслужений працівник сільського господарства України, член президії ради об’єднання сільськогосподарських підприємств, голова наглядової ради СФНВГ “Коваль” і “Ковалівське нове”, Іван Гута — герой України, засновник ФГ НВО “ДОВІРА”, Ігор Сопель — заступник голови Тернопільської обласної ради, Марія Чупрій — голова Чортківської районної ради,Володимир Шматько — Чортківський міський голова, Олег Коваль — керівник селянського фермерського науково — виробничого господарства “Коваль”, Ігор Коваль — керівник СФГ “Ковалівське нове”, Михайло Коваль — депутат Васильковецької сільської ради, , Микола Пилипів — директор ПАП “Аркадія”, голова Гусятинської РДА(1997—2005), Степан Турецький — директор Гусятинського ПМК, голова Гусятинської РДА (2009 — 2010), Ольга Сопель — керівник ТОВ “Агробізнес”, Костянтин Зеленський — к.т.н. доц., директор Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, Марія Волох — староста села Сорока, Роман Олійник — депутат сільської ради, Ігор Шкапенко — керуючий відділенням блоку Васильківці кластеру “Картопля”, Сергій Домбровський — начальник податкового відділу Континентал фармерз груп, , старости Васильковецької ТГ.

Всіх присутніх зі святом привітав сільський голова Андрій Гайдаш. Він побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості й миру.

З нагоди свята Дня села вперше відбулося присвоєння звання “Почесний громадянин Васильковецької територіальної громади”. Його присвоїли заслуженому працівнику сільського господарства України, члену президії ради об’єднання сільськогосподарських підприємств, голова наглядової ради СФНВГ “Коваль” і “Ковалівське нове” Ковалю Володимиру Михайловичу за його заслуги та особистий внесок у соціально — економічний та культурний розвиток Васильковецької ТГ.

Для своїх земляків та гостей свята працівники та аматори Будинку культури подарували святковий концерт.

Свято села це в першу чергу і свято для діточок. А повеселитись малеча мала де, адже на святі були атракціони, батути та веселі надувні гірки. А також чимало всіляких дитячих дрібних іграшок та забаганок.

Для бажаючих підкріпитися на вулиці працювали торгові точки, з поп-корном, солодкою ватою, іграшками, дитячими напоями, солодощами тощо.

Мелодійні пісні, запальні танці, музика, чарівні ведучі – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.

Запальними мелодіями веселили троїсті музики.

Також на свято завітали артисти: автор та виконавець власних пісень, лауреат Всеукраїнських конкурсів Михайло Гандзола, дипломат багатьох конкурсів, поетеса, Тернопільська співачка Ярослава Декалюк, учениця Лісабонської Національної конверваторії Марта Іваночко, народний артист України, гуморист Григорій Драпак, заслужений артист України, керівник концертного туру Збройних Сил України Святослав Край з дочкою Христиною Край, заслужений артист України Андрій Заліско.

Родзинкою Дня села стала смачна кухня. До приготування страв до святкового столу приклали руки працівники ясла-садка «Сонечко» с. Васильківці під умілим керівництвом директора Галини Осідак. Смачна картопля смажена на відкритому вогні, уха та канапки смакували кожному учаснику свята. Відчутна злагоджена праця усього колективу. Під час частування смачних страв працівники отримали багато приємних відгуків за свою роботу.

Жителі та гості були приємно вражені неймовірною аркою і букетами із сухоцвітів, які підготували до святкування педагог-організатор, жителька села Васильківці, Галина Гедзик, та вчителька Галина Зрайчик.

Жителі Васильковецької ТГ висловлюють щиру вдячність усім за подарове свято.