Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Святкування Дня села в Крогульцях

Дата: 13.09.2021 12:39

В неділю 12 вересня у  селі Крогулець відгуляли Свято села.
Святковий день розпочався з конкурсу рибалок на місцевому ставку, де жителі села змогли спробувати себе в амплуа рибалки та отримати нагороду за вилов найбільшої рибини та найбільшої ваги рибного улову, потім відбулась Божественна літургія в Церкві святого Володимира Великого і Дерев'яній церкві Св. Параскеви. Після літургії розпочались спортивні змагання. Гостей, що поспішали відвідати захід, зустрічали аматорські колективи жителів села. Дзвінкий дитячий спів відразу налаштовуючи на урочистий лад.
Щоб свято стало незабутнім, багато праці і старань доклали до його організації жителі села.
З привітаннями зі святом до жителів села  завітали голова Васильковецької ТГ Андрій Гайдаш,заступник голови Ігор Слив’як, Всечесні отці Роман та Андрій,начальник відділу ОКСМС Зоряна Рога.

Теплими словами привітав присутніх староста села Крогулець Ігор Солонинка, подякувавши усім працівникам за допомогу в організації свята,а особливо місцевим дітям і їх батькам, що виділили свій час на репетиції.
Дітлахи отримали море радощів від стрибання на батутах,  смачної солодкої  вати, розваг та конкурсів на свіжому повітрі.
Після урочистостей та розваг, коли вечір сповивав село сірим серпанком, молодь жителі та гості зібралася на "живу" дискотеку.