Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Дата: 08.10.2021 10:22

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:
Центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів
Місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів
Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності
Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.
Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.