Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2021 06:30

21 листопада – День Гідності та Свободи. Це – День вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

З незламною і нескореною душею український народ постав перед всім світом під час революції - обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності, і, заради майбутнього – відданої самопожертви.

Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, що віддали свої життя за справедливість та бажання жити у європейській країні.

Низький уклін бійцям, які захищали та нині захищають наші кордони.

Від щирого серця бажаю усім нам миру, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Слава Україні!

З повагою                                                                                              Андрій ГАЙДАШ

Васильковецький сільський голова