Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Нова ігрова зона для діток

Дата: 25.11.2021 17:38

Приємний подарунок зробили юним жителям села Васильківці - встановили сучасну ігрову зону. Тепер у у дітей, на території Васильковецького ясла-садку "Сонечко" є повноцінна ігрова зона.

Сучасна ігрова зона – стане місцем для веселого та активного відпочинку, де діти зможуть гратися і спілкуватися з однолітками, це радість для всієї малечі та їх батьків.

Від імені батьків та дітей Васильковецького ясла-садку "Сонечко" висловлюємо слова вдячності голові Васильковецької ТГ Андрію ГАЙДАШУ за придбану бруківку, постійному спонсору Івану ГУТІ за оплату праці майстрів та будівельні матеріали та бригаді Ігора ЛЮБОГО, які вміло вимостили цікаві лабіринти, доріжки перешкод та геометричні фігури. Бажаємо Вам здоров'я, успіхів і фінансового процвітання!

Сподіваємося, що тепер задоволених посмішок юних жителів населеного пункту стане значно більше!