Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Оголошення про проведення державної інвентаризації

Дата: 26.11.2021 11:36

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення державної інвентаризації земельних ділянок в межах Копичинецької територіальної громади, Білобожницької територіальної громади, Чортківської територіальної громади, Скала- Подільської територіальної громади, Іване-Пустенської територіальної громади, Хоростківської територіальної громади, Васильковецької територіальної громади, Гусятинської територіальної громади Чортківськиого району Тернопільської області

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» (м. Хмельницький), повідомляє про початок проведення державної інвентаризації земель в адміністративних межах Копичинецької територіальної громади, Білобожницької територіальної громади, Чортківської територіальної громади, Скала- Подільської територіальної громади, Іване-Пустенської територіальної громади, Мельнице- Подільської територіальної громади, Хоростківської територіальної громади, Васильковецької територіальної громади, Гусятинської територіальної громади Чортківського району Тернопільської області у відповідності з Договором про надання послуг №1/19-21 від 09.11.2021р., укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області.

ТОВ «РЕНЕСАНС-ГРУП» буде здійснювати погодження меж суміжних землекористувачів (землевласників) відповідно до графіку, наведеного нижче. Просимо всіх землекористувачів (землевласників) з’явитися для погодження меж земельних ділянок за адресами розташування відповідних сільських рад.

1 грудня 2021 р.

09:00 – Копичинецька територіальна громада

10:00 – Білобожницька територіальна громада

11:00 – Чорткіська територіальна громада