Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці презентували унікальну "Арт-карту Васильковецької ТГ"

Дата: 26.11.2021 12:11

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці презентувала унікальну "Арт-карту Васильковецької ТГ". Долучились до цього дійства педагог-організатор Галина ГЕДЗИК, вчитель історії Галина ЗРАЙЧИК, та практичний психолог Уляна ВАСКА. Використання природніх матеріалів у виготовленні карти було пріоритетом.

Неважко здогадатися, що насіння зображає села нашої різнобарвної громади, де соя – Чабарівка, пшениця – Васильківці, овес – Старий Нижбірок, кукурудза – Целіїв і Мишківці, ячмінь – Нижбірок, пшоно – Крогулець, соняшник – Чагарі, гречка – Коцюбинці та горох – Жабинці.