Васильковецька територіальна громада
Тернопільська область, Чортківський район

Акція "Смаколики для солдата"

Дата: 15.12.2021 22:10

Сьогодні у cпеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін села Васильківці школярі взяли участь в акції “Смаколик для солдата” і відправляли імбирне печиво та малюнки з вітаннями для добровольців, які захищають кордони у Донецькій області. Кажуть, таку акцію проводять вже третій рік та залюбки долучаються до неї. Військовий капелан о. Юрій МАТВІІШИН та волонтер Ігор КОСТЕНКО завітали до школи, щоб забрати пакунки для воїнів. Голова Васильковецькоі територіальної громади Андрій ГАЙДАШ звернувся до гостей з привітаннями та щирими побажаннями для солдатів. Нехай наші солодкі і пахучі смаколики збадьорять вас та додадуть сил боротися і захищати нашу неньку-Україну!

Печиво вийшло чудове, адже всі вклали в нього частинку своєї душі і любові.

Віримо, що випічка буде смакувати нашим захисникам та додасть сил боротися і захищати нашу неньку-Україну!