Гусятинський район, Тернопільська область

Участь заступника голови Васильковецької ОТГ Слободяна В. П. у відеонараді

Про надзвичайні ситуації, що склалися в області та стан експлуатаційного утримання доріг йшлося під час відеонаради під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. Від району у роботі взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Батіг, керівник апарату РДА Ольга Семеняк, голова районної ради Василь Бойчук, представники об’єднаних територіальних громад, головні лікарі медичних закладів, керівники районного підрозділу ДСНС та райавтодору. Крім цього, в он-лайн режимі обговорено ще такі питання: про створення неприбуткових підприємств на базі лікувальних закладів області, про актуальні питання забезпечення навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах області, про організацію та проведення благодійної акції „Серце до серця” та ін.

Після завершення відеонаради, питання порядку денного обговорено із районними керівниками. Так, начальник Гусятинського ДРП філії «Чортківський райавтодор» Дмитро Колтуцький охарактеризував ситуацію щодо утримання доріг в районі при значних ускладненнях погодніх умов. За словами керівника, ситуація із забезпечення безпечного руху транспорту на дорозі є контрольованою, оскільки дорожньою службою безперебійно проводяться роботи із розчистки і підсипання дорожнього покриття.

Також увага акцентувалася на організаційних питаннях проведення в районі благодійної акції „Серце до серця”. Нагадаємо, що цьогоріч  ХІІІ щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» проходитиме в районі з 2 по 22 квітня. З волонтерським загоном «Надія», що діє при Гусятинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, буде проведено навчання волонтерів.  Зібрані кошти будуть направленні на  забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням.