gov.ua
державні сайти України

Склад Васильковецької ОТГ

Автобіографія заступника голови з  питань діяльності виконавчих органів ради Сливяка Ігоря Володимировича

Народився 23 червня 1980 року в селі Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області.

В період з 1995 р. по 1998 р. навчався в Заліщицькому технікумі НАУ і здобув освіту за спеціальністю “Бухгалтерський облік і  аудит”.

У 1998 році вступив до Тернопільської академії народного господарства, яку закінчив у 2002 році за спеціальністю “Економіка підприємства” та здобув кваліфікацію економіста.

У  2006 році закінчив Гусятинський коледж Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за спеціальністю “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”.

У 2007 році закінчив Тернопільський національний економічний університет і отримав вищу освіту за спеціальністю Облік і аудит та здобув кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.

З  2002 року працює викладачем Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя на посаді викладача економічних дисциплін.

З 31 грудня 2015 року призначений на посаду заступника Васильковецької сільської ради ОТГ з економічно-фінансових питань.