Склад Васильковецької ОТГ

Автобіографія заступника голови з  фінансово-економічних питань Сливяк І. В.

Народився 23 червня 1980 року в селі Нижбірок Гусятинського району Тернопільської області.

В період з 1995 р. по 1998 р. навчався в Заліщицькому технікумі НАУ і здобув освіту за спеціальністю “Бухгалтерський облік і  аудит”.

У 1998 році вступив до Тернопільської академії народного господарства, яку закінчив у 2002 році за спеціальністю “Економіка підприємства” та здобув кваліфікацію економіста.

У  2006 році закінчив Гусятинський коледж Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за спеціальністю “Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем”.

У 2007 році закінчив Тернопільський національний економічний університет і отримав вищу освіту за спеціальністю Облік і аудит та здобув кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.

З  2002 року працює викладачем Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя на посаді викладача економічних дисциплін.

З 31 грудня 2015 року призначений на посаду заступника Васильковецької сільської ради ОТГ з економічно-фінансових питань.

Автобіографія заступника голови Васильковецької ОТГ з гуманітарних питань Слободян В. П.

Слободян Василь Прокопович народився 1 січня 1957 року в с. Васильківці Гусятинскього району, Тернопільської області.

З 1964 р. по 1972 р. навчався у Васильковецькій восьмирічній школі, з 1972 р. по 1974 р. навчався у Гусятинській середній школі.

З 1978 р. по 1983 р. навчався в Кам’янець-Подільському державному педагогічному інституті. З 1981 р. по 2002 р. працював вчителем фізичного виховання у Васильковецькій ЗОШ І-ІІ ступенів.

В березні 2006 року обраний сільським головою Васильковецької сільської ради, де працював по листопад 2015 р. В листопаді 2015 обраний заступником сільського голови з гуманітарних питань Васильковецької ОТГ.