Васильковецька громада
Гусятинський район, Тернопільська область

Голова Васильковецької громади

А. В. Гайдаш

Народився 04 березня 1981 р. в селі Старий Нижбірок Гусятинського району, Тернопільської області. Закінчив з відзнакою 9 класів Нижбірківської загальноосвітньої школи. 1997-1999 рр. навчався в Заліщицькому технікумі НАУ за спеціальністю економіст. Свою трудову діяльність розпочав в с/с “Поділля” с. Чабарівка на посаді економіста-бухгалтера. 

З вересня 2002 р. по липень 2005 р. навчався в інституті менеджменту та економіки “Галицька академія” м. Івано-Франківськ.

З 2005 по 2014 рік працював головним спеціалістом в управлінні економіки Гусятинської РДА, начальником відділу з питань реєстраційної та дозвільної роботи, начальником відділу з питань дозвільної системи РДА, начальником фінансового управління, заступником голови Гусятинської районної державної адміністрації. 

З листопада 2015 р. по листопад 2016 р. головний спеціаліст сектору Державної регуляторної служби України в Івано-Франківській області. 

Нагороджений подякою Міністерства фінансів України та Почесною грамотою Державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. 

З 26 листопада 2015 року сільський голова Васильковецької сільської ради ОТГ, до якої входять шість населених пунктів:  с. Чабарівка, с. Васильківці, с. Крогульці, с. Нижбірок, с. Старий Нижбірок, с. Целіїв.